היישומים

דנטקאגרו

דנטק תעשיות מייצרת ומשווקת מגוון גדול של מערכות פרופילים מפלסטיק לחקלאות וגינון. פרופילי קונסטרוקציה לחממות ופרופילי עזר לתפיסה ומתיחת יריעות ורשתות בחממות ובתי גידול. מערכות של פרופילים לגידולים במצע מנותק והידרופוניקה, מגוון צינורות ופרופילי עזר שונים לחקלאות וגינון. ניתן להשיגם אצל כל סיטונאי החקלאות והגינון.

אריזה

זוויות פלסטיק למיגון ובניית משטחי קרטונים של תוצרת חקלאית בכל שלבי השינוע והאחסון. הזוויות מחזקות את מבנה המשטח ועמידות בלחות וברטיבות. קורות וזבילים לחיזוק והגבהה של מכלים ומשטחים.

פרופילים לחממות

פרופילי קונסטרוקציה לחממות ופרופילי עזר לתפיסה ומתיחת יריעות ורשתות בחממות ובתי גידול, חוצצים לפח גלוי להגנה על יריעות והעובדים, מרזבים ופרופילים לאיסוף מי עיבוי. כל הפרופילים מיוצרים מ-PVC קשיח כבה מאליו ועמידים לקרני UV.

זקיפים

זקיפי PVC במנעד קטרים ואורכים גדול, למערכות המטרה, השקיית בעלי חיים וראשי פיקוד. מתאימים ליישומים בלחץ מים עד SCHEDULE 80 ועם תבריג BSPT לפי תקן EN10266.

חקלאות הידרופונית

תעלות פלסטיק לנשיאת מצעים מנותקים ופרופילים לגידולים הידרופוניים וגידולים בשיטות NFT שונות. פיתוח משותף עם חקלאים ומוסדות מחקר ופיתוח של פרופילים יעודיים למגוון גידולים גדול.

 

שונים

פרופילים למיגון על צנרת טפטוף והשקייה מפני נוקרים ובעלי חיים, פיתוח מקורי שחוסך לחקלאים במים ומסייע לחקלאות מדייקת תוך החזר השקעה מהיר ע"י הארכת חיי מערכות הטפטוף וחסכון רב בעבודה. ספי דשא ופרופילים שונים לגינון.

פרופילים טכניים לבניין

דנטק תעשיות מייצרת ומשווקת מגוון גדול של מערכות פרופילים מפלסטיק לשימוש בתהליכי בנייה רטובה ויבשה, ליציקות, לריצוף, לטיח ולבנייה טרומית. המערכות עומדות בכל התקנים הנדרשים וניתן להשיגם אצל סיטונאי חומרי בניין.

פרופילים לריצוף

קנטים לקרמיקה וריצוף בגבהים וצבעים שונים, פרופילים ליצירת פוגות מדויקות ברחבים וגבהים שונים למשטחי ריצוף גדולים.

פרופילים ליציקות

הגבהות לשמירת מרחק לרשתות זיון ביציקת רצפות מגובה 13 עד 30 מ"מ ומשולשים ליצירת פאזות ופינות ביציקות.
מערכת אומגה "Ώ" לחיבור קירות, רצפות ופנלים טרומיים.

פרופילי עזר

פינות טיח וגבס מפלסטיק קשיח למיגון וגימור הניתנות לצביעה. פרופילי מחיצות ועזר שונים. זוויות, טרפזים ופרופילים גאומטריים שונים להרחקות, הגבהות וסגירות בבנייה רטובה ויבשה. כל הפרופילים מיוצרים מ-PVC קשיח כבה מאליו.

מסגור תריסים וחזיתות

דנטק תעשיות מייצרת ומשווקת מגוון גדול של מערכות פרופילים מפלסטיק לתריסים וחזיתות, מחיצות ומסגור. ליישומים שונים בתחום הנכס בבניין הפרטי, המסחרי והציבורי.
המערכות עומדות בכל התקנים הנדרשים וניתן להשיגם אצל כל סיטונאי התריסים והחלונות וחומרי בנייה קלה.

תריסי רפפה

תריס רפפה – שלב 8, שלבי תריס מפלסטיק המסתובבים סביב ציר, הניתנים לשימוש בכנפי הזזה או בכנפיים הנפתחות על ציר, מאפשרים וויסות של כמות האור והאוויר.
תריסי הפלסטיק מספקים את הבידוד התרמי הטוב ביותר מחום וקור וגמישותם שומרת על מראה מושלם גם בתנאי מזג אוויר קשים ופגיעות מכניות חיצוניות.
שלבי התריס מיוצרים מ-PVC קשיח כבה מאליו ומוסמכות לפי תקן ישראלי 599. דנטק מייצרת גם את כל פרופילי העזר להתקנה ותפעול שלבי התריס לכנפי הזזה וכנפי ציר.

תריסי גלילה

שלבי תריס מפלסטיק המשתלבים אחד בשני ויוצרים שדה תריס הנגלל לתוך ארגז תריס מעל הפתח.
תריסי הפלסטיק מספקים את הבידוד התרמי הטוב ביותר מחום וקור וגמישותם שומרת על מראה מושלם גם בתנאי מזג אוויר קשים ופגיעות מכניות חיצוניות.
כאשר התריס סגור הוא מעניק חושך מלא וכאשר הוא פתוח מעבר אור ואוויר מלאים. ניתן לווסת את כמות האור והאוויר לפי גובה הפתיחה של התריס. פתיחת / סגירת התריס מתבצעת בעזרת מנוע חשמלי, רצועה ידנית או הפעלה משולבת.
שלבי התריס מיוצרים מ-PVC קשיח כבה מאליו ומוסמכות לפי תקן ישראלי 599. דנטק מייצרת גם את כל פרופילי העזר מפלסטיק, מסלולי הובלה והחלקה ופרופילי הקצה להתקנה ותפעול של התריס.

מחיצות קבועות

שלבי פלסטיק ופרופילי עזר להרכבת חזיתות ומחיצות קבועות, מסתורי כביסה, ציפויי קיר ומיגונים שונים.
שלבי המחיצות מיוצרים מ-PVC קשיח כבה מאליו.

מיגון והולכת כבלי חשמל

דנטק תעשיות מייצרת ומשווקת מגוון גדול של מערכות מיגון והולכת כבלי חשמל ותקשורת ליישומים שונים בבניין הפרטי, המסחרי, הציבורי והתעשייתי, מערכות סימון ומיגון לתשתיות חשמל, מערכות הולכה ומיגון לצנרת מיזוג אוויר ועוד.
המערכות עומדות בכל התקנים הנדרשים וניתן להשיגם אצל כל סיטונאי חומרי החשמל המובילים.

תעלות חשמל

מיוצרות מ-PVC קשיח כבה מאליו ומוסמכות לפי תקן ישראלי 1381 ולפי התקנים הבינלאומיים EN50085 ו-DIN VDE 604.
ניתן להשתמש בתעלות החשמל להולכת כבלים מבודדים בלבד. את התעלות ניתן לצבוע ברוב הצבעים הקיימים לבניין.

תעלות מיני

בלי ועם מכסה, בלי ועם דבק דו-צדדי, מרוחב 7 מ"מ ועד רוחב 30 מ"מ, משמשות בעיקר ליישומים קלים בנכסים פרטיים ומסחריים, להולכת כבלים במתח נמוך, פיקוד, תקשורת ומצלמות, גלאי עשן ועוד יישומים קלים.

תעלות עם מכסה נתיק

מרוחב 15 מ"מ ועד רוחב 200 מ"מ, משמשות לרוב היישומים בנכסים פרטיים מסחריים ותעשייתיים, מבני ציבור, בתי-חולים ועוד. להולכת כבלים במתח נמוך, פיקוד, תקשורת וצנרת.

תעלות מיוחדות

מעוצבות ומתוכננות ליישומים מיוחדים: תעלות למערכות של חניונים חכמים. תעלות עם חלוקה ורסטילית ואפשרות להרכבת אביזרים ומערכות מיוחדות כמו בתי חולים, מעבדות זיוודים ועוד. תעלות ייעודיות למעליות ודרגנועים.

סימון ומיגון תשתיות חשמל

אביזרי סימון ומיגון קשיחים לפי דרישות חברת החשמל ולפי התקנים. פלטות לסימון כבלי מתח גבוה תת קרקעי, אמצעי סימון ומיגון זוהרים לעמודים וכבלים, כיסויי מגן לפסי גישור ועוד.

תעלות למיזוג אוויר

מיוצרות מ-PVC קשיח כבה מאליו להולכת צנרת וכבלי פיקוד למערכות מיזוג אוויר ביתיים, מסחריים ותעשייתיים. התעלות מותאמות לעיצוב המודרני של המזגנים וכוללים את כל האביזרים הנלווים.

צנרת קשיחה (מרירון)

מיוצרת מ-PVC קשיח כבה מאליו ומוסמכות לפי התקן הישראלי והבינלאומי 61386-2-1. הצנרת מיועדת להתקנה חיצונית על קירות ותקרות ומשמשת להולכת כבלים וחוטים מבודדים. את הצנרת ניתן לצבוע ברוב הצבעים הקיימים לבניין והיא מתאימה לכל אביזרי הצנרת התקניים.

צנרת שרשורית

מיוצרת מ-PVC קשיח כבה מאליו ומוסמכות לפי התקן הישראלי והבינלאומי 61386-2-2. הצנרת מיועדת להתקנה פנימית בלבד, בתוך קירות ותקרות ומשמשת להולכת חוטים מבודדים. את הצנרת ניתן לצבוע ברוב הצבעים הקיימים לבניין והיא מתאימה לכל אביזרי הצנרת התקניים.

גמר ודקור

דנטק תעשיות מייצרת ומשווקת מגוון גדול של מערכות פרופילים מפלסטיק לגימור ועיצוב פנים ליישומים שונים בתחום הנכס בבניין הפרטי, המסחרי והציבורי.

פנלים וקנטים

פנלים מ-PVC במידות וחתכים שונים שניתנים לצביעה ברוב סוגי הצבעים הנמצאים בשימוש בבניין ומתאימים לכל סוגי הרצפות. קנטים ופרופילי מיגון קשיחים ורכים לפינות, קירות ורהיטים. הפנלים והקנטים מיוצרים מ-PVC קשיח כבה מאליו.

תקרה ותאורה

מערכות פרופילים לבניית תקרה אקוסטית מפלסטיק שמיוצרות בצבע וגימור לפי דרישות האדריכל.
פרופילים לכיסוי גופי ופסי תאורת LED בדרגות שקיפות ופיזור אור לפי דרישה.

פרופילים גאומטריים

זוויות לפינות של טפטים, ציפויי קיר וזוויות טכניות. פרופילי "U" לתפיסה, כיסוי ומיגון. פרופילים מרובעים ומלבניים וצינורות שונים למגוון שימושים בבית ומחוץ לבית. מיוצרים מ-PVC קשיח כבה מאליו.

תעשייה וקבלנות משנה

דנטק תעשיות מייצרת ומשווקת מגוון גדול של פרופילים מפלסטיק המשמשים כחלקים במוצרים תעשייתיים שונים לריהוט ונגרות, מקררים ומיזוג אוויר, תעשיות של מערכות אחסון ומידוף, סימון ושילוט ועוד.

ריהוט ונגרות

פרופילים למיטות ולולי תינוקות, הלבשות וחלקים לספסלים ושולחנות. פרופילים לשלדי דלתות, מגירות וארונות.

תעשיות שונות

חלקים למוצרי צריכה, צעצועים ועזרי לימוד, זבילים ומחסניות למכשירי מזון ומשקאות, קירות מסך ופוסטרים ועוד.

מקררים ומיזוג אוויר

פרופילי עזר לתעשיית המקררים הביתיים, המסחריים והתעשייתיים, למיזוג אוויר מרכזי וחלקי מזגנים שונים.

דילוג לתוכן